HAKKIMIZDA

Bizi tanıyın...

BİZ:     
   Hepimiz kendi kurduğumuz yapay çevrelerde yaşamaktayız. Günümüzde hızla gelişen yaşam koşullarımız da aynı biçimde değişmektedir .İçinde  yaşadığımız yapılar da bu düzene yetersiz kalmaktadır. Ekonomik ve doğru çözümlere ulaşabilmemiz için bu gelişen çevreyi takip edip ona ayak uydurmamız gereklidir. Yapacağımız yapılarda istediğimiz sonuca ulaşıp iyi verim alabilmek için yapının tasarım ve projelendirmesi en önemli safhasıdır; biz bu düşüncemiz ile sizin hayal edip planladığınız çalışmalarda tasarım, mimarlık, mühendislik, proje hizmetleri, dış cephe, peyzaj alanlarında birikimlerimizi, emeğimizi , güvenilirliğimizi sizinle paylaşmak istiyoruz.   

HAKKIMIZDA: 
 BRC I MİMARLIK olarak  ideal konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendimize misyon olarak ‘’insanların kendini mutlu güvende hissedecekleri mekan inşaa etme’’yi hedefleyerek çalışmaktayız. Açıklık ,güler yüzlülük ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerdendir.  Tüm hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz. 

MİSYON:
Sıradanlıktan uzak, güçlü, yaratıcı  çözümler sunabilen yapısı ile insan , hizmet ve kaliteye yatırım yaparak kalıcı üstünlükler sağlamaya çalışan BRC I MİMARLIK VE İÇ TASARIM sağlam ,ekonomik, modern ve yenilikçi olmaya özen gösteriyor .

VİZYON:
Faaliyet gösterdiğimiz Mimarlık Ofisimiz bu sektörde kalite standartlarına önem verme, müşteri memnuniyetini odak noktasında tutma, saygın ve güvenilir olmayı ilke edinmiştir .Bu doğrultuda tercih edilme oranımız gün geçtikçe artmaktadır. İş dünyasının önde gelen isimlerinden olmak hedefimizdir.
Siz hayal edin biz yapalım.